Bezpieczne i uniwersalne narzędzia kluczem do sukcesu

Hotel Verde Koszalin

Serdecznie zapraszamy na śniadanie technologiczne, na którym zaprezentujemy rozwiązania Veritas oraz NetApp.

Veritas od wielu lat jest liderem w obszarze rozwiązań do backupu aplikacji i środowisk wirtualnych oraz systemów zarządzania danymi. Historia Veritasa potwierdza ich duże doświadczenie w zabezpieczeniu krytycznych systemów u klientów, począwszy od oprogramowania klastrowego, po rozwiązania typowo służące do tworzenia kopii zapasowych (Backup Exec, Netbackup).

Następnie opowiemy o rozwiązaniach firmy NetApp, której rozwiązania wyznaczają trendy w obszarze efektywnego przechowywania danych oraz tworzeniu macierzy dyskowych, opowiemy o coraz bardziej popularnych rozwiązaniach szybkich pamięci masowych NetApp Flash, pozwalających kilkadziesiąt razy przyspieszyć działanie aplikacji przedsiębiorstwa nawet przy ograniczonych zasobach finansowych (3TB Flash już poniżej 60 000 PLN). 

Według IDC rozwiązania NetApp w pierwszym kwartale 2019 roku są liderem sprzedaży w obszarze Flash na rynku Polskim, co więcej firma NetApp jako jedna z nielicznych zanotowała wzrost sprzedaży systemów dyskowych przy jednoczesnych dużych spadkach u konkurencji (Dell/EMC, IBM, HPE).

Rejestracja

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INSANTO Kwiatkowska Soroko Siebuła sj z siedzibą w Warszawie, ul. Szaserów 107 a / 9, w celu obsługi spotkania. Odbiorcą moich danych mogą być organizatorzy spotkania. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres uwzględniający przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem rodo@insanto.pl.
Zgadzam się na informowanie mnie w przyszłości o nowych konferencjach i szkoleniach z zakresu technologii IT.

Organizatorzy

Miejsce spotkania

Hotel Verde Koszalin, czwartek, 12 wrzesień 2019 09:30
Hotel Verde
Koszalińska 1
76-031 Mścice
Nasz system wykorzystuje pliki cookies. Chciałbym dowiedzieć się więcej. Wyrażam zgodę.