Śniadanie technologiczne NetApp

hotel HP Park

Serdecznie zapraszamy na śniadanie technologiczne, na którym zaprezentujemy rozwiązania NetApp.

Rozwiązania NetApp uważane są na lidera rozwiązań Storage na całym święcie, firma wyznacza trendy w obszarze efektywnego przechowywania danych oraz tworzeniu macierzy dyskowych. W trakcie prezentacji opowiemy o coraz bardziej popularnych rozwiązaniach szybkich pamięci masowych NetApp Flash, pozwalających kilkadziesiąt razy przyspieszyć działanie aplikacji przedsiębiorstwa nawet przy ograniczonych zasobach finansowych (3TB Flash już poniżej 60 000 PLN). 

Według IDC rozwiązania NetApp w pierwszym kwartale 2019 roku są liderem sprzedaży w obszarze Flash na rynku polskim, co więcej firma NetApp jako jedna z nielicznych zanotowała wzrost sprzedaży systemów dyskowych przy jednoczesnych dużych spadkach u konkurencji (Dell/EMC, IBM, HPE).

Dla uczestników spotkania przewidzieliśmy upominek:
Wielofunkcyjna, uniwersalna wkrętarka akumulatorowa Bosch IXO

Rejestracja

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INSANTO Kwiatkowska Soroko Siebuła sj z siedzibą w Warszawie, ul. Szaserów 107 a / 9, w celu obsługi spotkania. Odbiorcą moich danych mogą być organizatorzy spotkania. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres uwzględniający przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem rodo@insanto.pl.
Zgadzam się na informowanie mnie w przyszłości o nowych konferencjach i szkoleniach z zakresu technologii IT.

Organizatorzy

Agenda

wtorek, 15 październik 2019
09:30 - 10:00
Rejestracja
10:00 - 11:00
Bezpiecznie i szybko na rozwiązaniach NetApp All-Flash
11:00 - 11:15
Przerwa kawowa
11:15 - 12:30
Pokaż na żywo rozwiązania NetApp SnapCenter

(szybki i uniwersalny backup danych między macierzami NetApp)

12:30 - 12:45
Zakończenie

Miejsce spotkania

hotel HP Park , wtorek, 15 październik 2019 09:30
Hotel HP Park Poznań
Baraniaka 77
61-131 Poznań
Nasz system wykorzystuje pliki cookies. Chciałbym dowiedzieć się więcej. Wyrażam zgodę.