Śniadanie z technologiami
VMware, HPE i PureStorage

Łódź, Novotel Centrum Hotel

Serdecznie zapraszamy na śniadanie, na którym zaprezentujemy rozwiązania VMware, HPE i Pure Storage.

VMware jest światowym liderem w zakresie wirtualizacji serwerów i stacji roboczych. Od 2 lat firma zdobywa rynek w zakresie wirtualizacji SAN.

Hewlett Packard Enterprise należy do ścisłego grona globalnych liderów w dziedzinie rozwiązań przeznaczonych dla firmowych centrów danych. Firma opracowuje i rozwija technologię w dziedzinach takich, jak: serwery, storage, rozwiązania sieciowe oraz chmurowe. 

Pure Storage należy do ścisłej czołówki producentów macierzy dyskowych, specjalizuje się w rozwiązaniach typu all-flash.

Na śniadaniu biznesowym opowiemy o infrastrukturze HCI zbudowanej na oprogramowaniu VMware vSAN i serwerach HPE, a także zaprezentujemy rozwiązania macierzowe Pure Storage.

Zapraszamy!

Rejestracja

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INSANTO Kwiatkowska Soroko Siebuła sj z siedzibą w Warszawie, ul. Szaserów 107 a / 9, w celu obsługi spotkania. Odbiorcą moich danych mogą być organizatorzy spotkania. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres uwzględniający przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem rodo@insanto.pl.
Zgadzam się na informowanie mnie w przyszłości o nowych konferencjach i szkoleniach z zakresu technologii IT.

Organizatorzy

Agenda

środa, 13 listopad 2019
09:30 - 10:00
Rejestracja
10:00 - 10:45
VMware – infrastruktura hiperkonwergentna – vSAN
10:45 - 11:30
HPE - wyprzedź konkurencję na sprawdzonych serwerach HPE
11:30 - 12:15
Pure Storage - dlaczego warto jeść pomarańcze
12:15 - 12:30
Dyskusja otwarta

Miejsce spotkania

Łódź, Novotel Centrum Hotel, środa, 13 listopad 2019 09:30
Novotel Centrum Hotel
aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 11A
90-368 Łódź
Nasz system wykorzystuje pliki cookies. Chciałbym dowiedzieć się więcej. Wyrażam zgodę.