Śniadanie technologiczne
NetApp HCI

Szczecin, hotel Radisson

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w spotkaniu technologiczny poświęconym rozwiązaniu hiperkonwergentnym NetApp HCI

Firma NetApp z to lider w rozwiązaniach macierzy dyskowych, które pozwalają na bezpieczne przechowywanie danych. Rozwiązania w ofercie NetAppa oferują kilkadziesięciokrotne przyspieszenie działania aplikacji przedsiębiorstwa przy niewygórowanych zasobach finansowych. Według IDC rozwiązania NetApp w latach 2017 i 2018 są liderem sprzedaży w obszarze Flash. Firma NetApp jako jedna z nielicznych firm zanotowała wzrost sprzedaży przy jednoczesnych dużych spadkach u konkurencji.  Również raporty Gartnera pozycjonują firmę NetApp w TOP 3 liderów rozwiązań Storage.

Od 2018 roku firma także dynamicznie wchodzi w rynek hiperkonwergencji. Rozwiązanie NetApp HCI  to pamięć masowa, przetwarzanie danych i wirtualizacja w jednym miejscu. To gwarancja przewidywalności, elastyczności i wydajności. NetApp HCI to infrastruktura, która pozwala zrewolucjonizować sposób działania przedsiębiorstwa, poprzez dostarczanie mu narzędzi niezbędnych do szybszego podejmowania decyzji, zwiększenia efektywności operacyjnej i obniżenia kosztów.

Na spotkaniu oprócz części teoretycznej nt. NetApp HCI , towarzyszyć będzie pokaz instalacji Demo HCI na żywo.

Rejestracja

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INSANTO Kwiatkowska Soroko Siebuła sj z siedzibą w Warszawie, ul. Szaserów 107 a / 9, w celu obsługi spotkania. Odbiorcą moich danych mogą być organizatorzy spotkania. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres uwzględniający przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem rodo@insanto.pl.
Zgadzam się na informowanie mnie w przyszłości o nowych konferencjach i szkoleniach z zakresu technologii IT.

Organizatorzy

Agenda

czwartek, 21 listopad 2019
09:30 - 10:00
Rejestracja
10:00 - 10:20
Powitanie i krótka historia IT
10:20 - 11:00
NetApp HCI, czyli jak uczyć się na błędach konkurencji
11:00 - 11:15
Przerwa kawowa
11:15 - 12:00
DEMO SHOW
12:00 - 12:30
Podsumowanie i zakończenie

Miejsce spotkania

Szczecin, hotel Radisson , czwartek, 21 listopad 2019 09:30
Radisson Blu Hotel Szczecin
plac Rodła 10
70-419 Szczecin
Nasz system wykorzystuje pliki cookies. Chciałbym dowiedzieć się więcej. Wyrażam zgodę.