NetApp Partner Enablement Roadshow

Hotel Ruben Zielona Góra

Planujesz strategię na rok 2020 i kolejne lata? Potrzebujesz przewidywalnego środowiska biznesowego? Chcesz zwiększyć swoją rentowość? Chcesz poznać najnowocześniejsze technologie lidera rozwiązań do przechowania i zarządzania danymi?

Przyjdź na śniadanie biznesowe i posłuchaj o możliwości współpracy jakie daje Arrow ECS w zakresie produktów i Partnerstwa z NetApp.

Rozwiązania i programy lojalnościowe NetApp pomagają Partnerom rozwijać biznes jeszcze bardziej, budując portfolio unikalnych rozwiązań w zakresie zarządzania danymi.

Niezrównana wizja, najnowocześniejsze technologie i inwestycje w Partnera Biznesowego to główne atrybuty współpracy z NetApp.

Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś i przekonaj się sam!

Rejestracja

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INSANTO Kwiatkowska Soroko Siebuła sj z siedzibą w Warszawie, ul. Szaserów 107 a / 9, w celu obsługi spotkania. Odbiorcą moich danych mogą być organizatorzy spotkania. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres uwzględniający przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem rodo@insanto.pl.
Zgadzam się na informowanie mnie w przyszłości o nowych konferencjach i szkoleniach z zakresu technologii IT.

Organizatorzy

Agenda

środa, 18 marzec 2020
09:30 - 10:00
Rejestracja, śniadanie
10:00 - 10:15
Prezentacja firmy Arrow ECS i NetApp
10:15 - 11:00
Obecny model biznesowy NetApp, strategia, portfolio
11:00 - 12:00
Współpraca z NetApp a wymierne korzyści – program partnerski
12:00 - 12:30
Pytania, dyskusja

Miejsce spotkania

Hotel Ruben Zielona Góra , środa, 18 marzec 2020 09:30
Ruben Hotel
aleja Konstytucji 3 Maja 1a
65-805 Zielona Góra
Nasz system wykorzystuje pliki cookies. Chciałbym dowiedzieć się więcej. Wyrażam zgodę.