Szkolenie Spot by NetApp!

Arrow ECS

Event info

Zapraszamy na dedykowane szkolenie Spot by NetApp!

Czy Twoja firma ponosi miesięczne wydatki na usługi chmurowe przekraczające 10 000 dolarów? W takim razie mamy przyjemność przedstawić Ci innowacyjne rozwiązanie, które może znacząco wpłynąć na poprawę efektywności i oszczędności w Twoim przedsiębiorstwie. Zapraszamy na nasze pierwsze spotkanie stacjonarne w Polsce, poświęcone optymalizacji kosztów w chmurze publicznej, na którym dowiesz się, jak osiągnąć znaczącą redukcję kosztów.

Na spotkaniu omówimy następujące tematy:

  • Wyzwania kosztowe w chmurze publicznej: przedstawimy kluczowe wyzwania związane z kosztami w chmurze publicznej i przybliżymy udane przypadki wdrożeń, które wykazują, że optymalizacja kosztów jest osiągalna.
  • Najlepsze praktyki optymalizacji kosztów: podzielimy się strategiami kontroli kosztów, technikami dopasowania infrastruktury chmurowej do specyficznych potrzeb firmy, a także omówimy zalety korzystania z tzw. "Spot Instances" oraz koncepcję "Continuous Optimization".
  • Przedstawimy platformę Spot by NetApp, w tym produkty i rozwiązania, takie jak Eco, ElastiGroup oraz Ocean. Ponadto, przeprowadzimy demonstrację, która pokaże Ci, jak działa Spot by NetApp w praktyce.
  • Sesja pytań i odpowiedzi z Solution Architektem: to doskonała okazja, aby bezpośrednio rozmawiać z naszym Solution Architektem pracującym na co dzień ze Spot by NetApp, a także przetestować działanie rozwiązania na żywym środowisku.

Dlaczego warto uczestniczyć w naszym spotkaniu?

Po pierwsze, jeśli Twoja firma inwestuje znaczne środki w chmurę, nasze rozwiązanie może znacząco obniżyć te wydatki, przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej wydajności i dostępności infrastruktury chmurowej. Po drugie uzyskasz wgląd w potencjalne możliwości rozwoju i poprawy obecnych rozwiązań. To doskonała okazja do poszerzenia wiedzy z zakresu możliwych sposobów oszczędzania w chmurze oraz nawiązania cennych kontaktów w branży.

Parking dla Uczestników bezpłatny

Registration

Registration for this event has been finished.

Organizers

Schedule

Thursday, 26 October 2023 09:45
Wyzwania kosztowe w chmurze publicznej:

przedstawimy kluczowe wyzwania związane z kosztami w chmurze publicznej i przybliżymy udane przypadki wdrożeń, które wykazują, że optymalizacja kosztów jest osiągalna.

Najlepsze praktyki optymalizacji kosztów:

podzielimy się strategiami kontroli kosztów, technikami dopasowania infrastruktury chmurowej do specyficznych potrzeb firmy, a także omówimy zalety korzystania z tzw. "Spot Instances" oraz koncepcję "Continuous Optimization".

Przedstawimy platformę Spot by NetApp,

w tym produkty i rozwiązania, takie jak Eco, ElastiGroup oraz Ocean. Ponadto, przeprowadzimy demonstrację, która pokaże Ci, jak działa Spot by NetApp w praktyce.

Sesja pytań i odpowiedzi z Solution Architektem:

to doskonała okazja, aby bezpośrednio rozmawiać z naszym Solution Architektem pracującym na co dzień ze Spot by NetApp, a także przetestować działanie rozwiązania na żywym środowisku.

Speakers

Dominik Skowron
Cloud Digital Advisor
Trek2Summit
Tel. +48 732 875 770
dominik.skowron@trek2summit.com
Tomasz Sochacki
CEO
Trek2Summit
+48 787 939 123
tomasz.sochacki@trek2summit.com

Location details

Arrow ECS
Thursday, 26 October 2023 09:45
Arrow ECS
Sosnowiecka 79
31-345 Kraków
Nasz system wykorzystuje pliki cookies. Chciałbym dowiedzieć się więcej. Wyrażam zgodę.